google-site-verification: googlec4dd8906f3dedae3.html
top of page

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile ödeme
Tabakpaketi.com’da Visa, MasterCard ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte, Tabakpaketi tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme
Tabakpaketi.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale/ EFT ile ödeme
Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

Garanti Bankası

GARANTİ BBVA Hasanpaşa Şubesi
Firma Adı: Kardeşler Akaryakıt Ayakkabıcılık Sanayi İç ve Dış Tic Ltd Şti
Şube Kodu: 413
Hesap No: 6291706
Iban TL : TR28 0006 2000 4130 0006 2917 06
Iban USD: TR43 0006 2000 4130 0009 0761 12 
 
Çalıştığımız bankaların SWIFT kodları:
Garanti bankası : Swift Kodu :TGBATRIS

 

bottom of page